שמלת הכלה היא גולת הכותרת של כל חתונה וכתוצאה מכך הכלה המאושרת שמה את הדגש הרבה ביותר על בחירת השמלה האידיאלית עבורה. כמובן שבני הזוג מקדישים זמן רב גם לבחירת המקום, אולם או גן אירועים, הקייטרינג, התקליטן, הצלם וכל היתר, אולם אם תשאלו כלה, כל כלה, תגלו שמה שהכי חשוב עבורה זאת שמלת הכלה.

 

לקולקציית שמלות כלה 2016 החדשה שלנו - לחצי כאן

 

לאחר שהכלה בחרה את שמלת הכלה שלה, היא יכולה להתחיל להתחבט בסוגיית הנעליים (עקב גבוה או נמוך, מגפיים או אולי סנדלים), להתחיל לבחור את התכשיטים לערב הגדול, שאמורים להתאים בצורה מושלמת לשמלה ולמבנה הגוף של הכלה. גם האיפור והתסרוקת לערב החתונה נגזרים לעיתים קרובות משמלת הכלה, מהצבע שלה, המרקם וסוג הבד וכמובן הגזרה.

 

עיצוב שמלות כלה זה לא משחק ילדים. כאשר מתחילים לחפש שמלת כלה, הצעדים הראשונים מבלבלים ביותר. ראשית, כמות המעצבות ובתי האופנה אשר מוכרים שמלות כלה היא עצומה. בכל עיר יש עשרות עסקים אשר מוכרים או משכירים שמלות כלה וההיצע יכול לבלבל כל אחת. וגם אחרי שהצלחתן להתמקד במספר מעצבות שמלות כלה או שהצלחתן לבחור מעצבת שמלות כלה שמוצאת חן בעיניכן, כמות השמלות, הבדים, העיצובים והגזרות היא כמעט אין סופית.

 

 

 

 

 

 

למרות שהצבע השולט בתחום של עיצוב שמלות כלה הוא כמובן לבן, יש טרנד בין מספר שנים של שמלות כלה בצבעים אחרים כמו בז' וקרם, ורדרד וכתמתם ואפילו תמצאו בקלות גם שמלות כלה בצבעים עזים יותר כמו אדום אש, כתום שמש או כחול ים. כדאי מאד להתאים את צבע השמלה לכלה, הן מבחינת צבע העור של הכלה, צבע השיער ואפילו צבע העיניים (שמלה כחלחלה תתאים מצוין לכלה עם עיניים כחולות ואילו כלה עם שיער אדמוני יכולה לבחור בשמלה כתומה או אדומה ולהיראות בה מהממת ויוצאת דופן).

 

דברים נוספים שעליהם צריכים לשים דגש כאשר באים לבחור שמלת כלה הן הגזרה (כלה גבוהה צריכה שמלה שונה מכלה נמוכה, וכך לגבי כלה מלאה לעומת כלה רזה), העיטורים שבשמלה (ליד הצוואר, לאורך הרגל וכדומה) התכשיטים שמתאימים לשמלה וסוג הבד (צמוד ומלטף או רחב ומתנפנף, כבד וקלאסי או קליל וזורם). כל אלו בכתבה הבאה.

 

למאמר בנושא עיצוב שמלות ערב - לחצי כאן

 

עיצוב שמלות כלה

053-9345092