שמלות ערב לכל אירוע

כל אחד ואחת מאיתנו צריכים לעיתים להשתתף באירועים הנחשבים חד פעמיים. זה יכול להיות אירוע פרטי של חברים או קרובי משפחה ויכול להיות אירוע כסקי מטעם מקום העבודה. כך או כך, מצפים מאיתנו להופעה יפה ומרשימה, וגם אנחנו רוצים להתלבש בהתאם, להרשים את הנוכחים וגם ליהנות מהזדמנות נדירה של הגעה עם בגדים חגיגיים ומיוחדים. שמלות ערב 2013 מתאימות במיוחד למגוון אירועים שכאלה. הן יכולות להיות עשירות או צנועות, בצבעים בולטים או עדינים יותר, ותמיד תימצא השמלה המתאימה לכל אירוע. כמובן שגם תימצא השמלה שמתאימה לכל אישה על פי נתוני הגוף שלה.

 

סוגים שונים של שמלות ערב

גם כשמדובר בשמלות ערב לאירועים – השמיים הם הגבול. כל מעצב מכניס לשמלות שלו את הנגיעה האישית שלו, את האג'נדה העיצובית שלו ועל פי השמלה אפשר ממש לנחש מה ה"אני מאמין" שלפיו עובד המעצב. הסוגים השונים של השמלות נחלקים על פי סוגי בדים, סוגי עיצובים וכמובן על פי האירועים שלהם הם מתאימים. הרי שמלה חשופה עם כתפיות דקות אינה מתאימה לאירוע של קהל דתי או מסורתי, כמו ששמלה בעלת שרוולים ארוכים או כזאת המלווה בעליונית אינן מתאימות לאירוע בעונת הקיץ החמה או לאירוע שמתקיים על שפת הים.

 

 

 

 

 

 

הזמנת שמלה בעיצוב אישי

מי שמדובר עבורה באירוע חשוב במיוחד, לא תחסוך זמן וכסף ותפנה מבעוד מועד למעצב (או מעצבת) של שמלות ערב ותזמין שמלה בעיצוב אישי, המתאימה בדיוק למידות הגוף שלה, ותלווה את תהליך התפירה והעיצוב מקרוב. מי שבדרך כלל מבצעות הזמנות אישיות הן האימהות של כלות וחתנים, או קרובות משפחה של חתני בר מצווה או כלות בת מצווה, שושבינות (חברות של הכלה), נשים לאחר לידה החוגגות ברית או בריתה ועוד.

 

למאמר בנושא שמלות ערב לאמהות - לחצי כאן

למאמר בנושא שמלות ערב מידות גדולות - לחצי כאן

 

 

עיצוב שמלות ערב

053-9345092