תפקידן של שושבינות הוא פשוט ומורכב בעת ובעונה אחת. תפקידן הינו להיות המלוות הצמודות של הכלה, ולסייע לה בכל אשר היא תזדקק לו. זוהי ההגדרה הרשמית לתפקיד, אך כאן העניין רק מתחיל. ליווי של כלה באופן מוצלח אל חופתה, מתחיל כמה חודשים לפני החתונה עצמה. החברות הכי טובות, הגיסות לעתיד ובנות משפחה אחרות הן שנבחרות לתפקיד, והן אלו אשר ילוו את הכלה הנרגשת לעתיד בכל אותן פגישות חשובות וסידורים לפני החתונה.

 

מה למשל? כלה לעתיד זקוקה לליווי ותמיכה בביקור במקווה הטהרה לפני החופה, ובעדות מסוימות מקובל אף לערוך לכלה חגיגה קטנה לאחר הטבילה, הכוללת כיבוד של מתוקים. כלה לעתיד גם זקוקה לסיוע בבחירה של השמלה, ואין כמו עצה טובה וחוות דעת אמתית וכנה של החברות אשר מלוות אותה כדי להגיע אל שמלת החלומות. בנוסף השושבינות מלוות את הכלה לעתיד גם בחיפושים אחר מאפרת ומעצב שיער לערב הגדול.


לקולקציית השמלות לשושבינות שלנו - לחצי כאן

 

ביום החתונה

ביום החתונה עצמו שושבינות לוקחות על עצמן את התפקיד החשוב של ליווי הכלה במהלך יום הצילומים עם החתן המיועד. כאן תפקידן הינו לעזור לכלה עם כל אותם הסידורים הקטנים שהיא אולי תצטרך לעשות במהלך היום, אך לא כדאי שהיא תעשה אותם בעצמה מכיוון שהיא כבר לבושה בשמלת הכלה שלה ומאופרת.

 

 

 

 

השושבינות הן אלו אשר ילכו להביא את זר הפרחים מחנות הפרחים ויקפצו לרגע לחדר של הכלה במקרה והיא שכחה משהו שם. במהלך החתונה  השושבינות אחראיותלעזור מאחורי הקלעים, על מנת שהכלה תמיד תרגיש שיש מישהי שעומדת לצידה, ומוכנה לעזור לה בכל רגע ורגע -עם תיקון קל של האיפור או התסרוקת.

 

מה השושבינות לובשות?

שושבינות צריכות להיות אלגנטיות וייצוגיות, אך אין שום כלל  שאומר שהן כולן צריכות להיראות אותו הדבר! המנהג של רכישה של שמלה אחידה לכלהשושבינות הינו מנהג לועזי, ועל פי המסורת היהודית שושבינות יכולות ללבוש ככל העולה על רוחן! כדאי כמובן שתהיה זו שמלה מרשימה, אך גם נוחה.

 

 

 

 

 

תפקיד השושבינה

053-9345092