התחום של עיצוב שמלות כלה הוא מגוון ורחב היקף, המבחר בתחום של שמלות כלה הוא גדול, וקשה לבחור ולהחליט איזה שמלה תהיה המחמיאה והנכונה לכן ביותר ביום המיוחד וחגיגי הזה.
 

1.אם אתן לפני היום הגדול של חתונתכן אתן ודאי יודעות כי שמלת הכלה היא גורם חשוב בכלל האירוע עצמו. ביום החתונה כולם בוחנים בתשומת לב את הכלה והיא צריכה להיות ביום חתונתה האישה הזוהרת והיפה ביותר בכול האירוע.
 

2.עיצוב שמלות כלה הוא תחום שקיבל אף יותר גיוון מאז שכלות רבות נוהגות ללבוש יותר משמלת כלה אחת ביום החתונה. כלות רבות לובשות שמלת כלה עדינה ומפוארת במעמד החופה,ושמלת כלה נוחה וספורטיבית יותר לחלק של הריקודים בחתונה. ולכן יש עיצוב שמלות כלה אלגנטי ומוקפד וגם במקביל, עיצוב שמלות כלה של שמלות קלילות נוחות וספורטיביות יותר.
 

3.חשוב כי שמלות כלה שאתן בוחרות תשקף ותייצג את טעמכן ואת אישיותכן. הסגנון של שמלת הכלה יכול להשתלב בסגנון הלבוש הקבוע שלכן. אם אתן אוהבות גם ביום יום לבוש אלגנטי ומעונב תוכלו לבחור שמלות כלה אלגנטיות וקלאסיות מבדים איכותיים בקווים נקיים.
 

4.אם סגנון הלבוש שלכן הוא יותר יומיומי ופחות אלגנטי, תוכלו לבחור סגנון שמלת כלה כפרית, רומנטית יותר ורכה ופחות אלגנטית וקלאסית. כמובן שניתן גם להפתיע ולבחור שמלת כלה שונה מסגנון הלבוש הרגיל שלכן וכך ליצור השתאות ותשומת לב מיוחדת לשמלה.

 

 

 

 

5.יש שמלות כלה עדינות וקלאסיות שאין בהן בד רב או קישוטים רבים, יש לעומת זאת שמלות כלה מרובות קישוטים ומרובות בד. אתן צריכות להחליט האם לבחור שמלה מינימליסטית ועדינה או שמלה שתעשה רושם עז ותהיה דרמטית ומיוחדת.
 

יש כלות אשר תופרות לעצמן אצל מעצב שמלת כלה ייחודית לפי דגם או דגמים. לעומתן יש כלות אשר שוכרות שמלות כלה לערב אחד, השמלה במקרה זה תותאם למידתן ויתבצעו בהן שינויים קטנים בהתאם לטעמן. יש אף כלות שלוקחות שמלת וינטאג' או שמלה שעברה במשפחה של אימא או סבתא, עושות בה שינויים ומחדשות אותה לכבוד היום הגדול

לשמלות כלה קולקציית 2016 - לחצי כאן
 

 

היום בו להיות נסיכה

053-9345092