למצוא את השמלה המושלמת במידות גדולות

בעבר היה קשה מאוד למצוא שמלות ערב במידות גדולות בארץ. היו מעט סלוני כלות ומעט מאוד חנויות מעצבים, והמחירים בהם בכל מקרה התאימו רק למי שיש לה תקציב גדול מאוד. כיום למרבה השמחה ניתן למצוא שמלות ערב במידות גדולות גם בחנויות של הרשתות הגדולות אשר מעצבות עבור מידות גדולות - שם תמצאו שמלות ערב במחירים עממיים שמתאימים לכל כיס, גם בחנויות של המעצבים הישראלים - הן המעצבים הצעירים והן אלו הוותיקים יותר, וכמובן גם בסלוני הכלות המובילים.

 

לקולקציית שמלות ערב לאמהות

 

התאמה של השמלה למבנה הגוף

 עבור נשים במידות גדולות, שמלות ערב מידות גדולות חייבות לשבת על הגוף בצורה טובה - אל תתפתו לבחור בשמלה אשר לא נוחה לכן, ושתדעו כי במהלך כל הערב תמצאו את עצמכן מושכות בשרוולים או מתאימות מחדש את המחשוף שלה.

למי שמעדיפה שמלות ערב במידות גדולות בגזרה רחבה מאוד, כאן כדאי לציין כי זה אינו מחמיא לאף אישה, בוודאי לא לנשים במידות גדולות! שמלות כאלו נוטות להיראות כמו טי שירט גדול וישן, ולא כמו שמלה... בחרו בשמלה עם גזרה מוקפדת ובנויה היטב אשר קרובה לגוף (אם כי לא צמודה מדי) שתחמיא לקימורים שלכן ותטשטש את הבטן.

 

 

 

 

 

 

לא רק שחור!

עבור מי שמחפשת שמלת כלה, אין כאן התלבטות גדולה - הצבע יהיה לבן, שמנת או קרם, ולא שום צבע אחר. אך מה בנוגע לשמלות ערב? כאן נשים אשר לובשות מידות גדולות נוטות לבחור כמעט תמיד בצבע אחד, והוא שחור. ההנחה המוטעית היא ששחור הוא תמיד מרזה, אך כדאי שתדעו שהדבר לא בהכרח נכון!

שמלה עם גזרה לא מחמיאה לא תשב עליכן היטב גם אם היא שחורה, ולחילופין שמלה בצבע שמח, כמו סגול או וורוד, תיראה עליכם נהדר, אם מי שתפר עליה חשב מראש על הקימורים שלכן. לכן השתדלו לשמור על ראש פתוח ולמדוד גם שמלות בצבעים שונים, ובכל מקרה תוכלו לקחת אתכן לחנות חברה טובה שתיתן לכם חוות דעת אמתית וכנה לגבי איך שהשמלה יושבת עליכן.
 

למאמר בנושא שמלות ערב לאמהות - לחצי כאן

 

אירנה לוין מתמחה בעיצוב של שמלות במידות גדולות. שמלות המחמיאות לגופך בכל סגנון שרק תבחרי.

 

שמלות למידות גדולות

053-9345092