החיים אינם סרט, אך אם אנחנו רוצים להפוך אותם לסרט למה לא ללכת על סרט הוליוודי קיטשי ומתקתק? כאשר מדובר בחתונה שלכם סביר להניח שכדאי לכם לבחור באופציה ההוליוודית. למה? כי היא הכי מרגשת, הכי בומבסטית ובקיצור הכי. בסרטים ההוליוודיים חתונה היא מאורע גרנדיוזי. הן נערכות בשעת צהריים מושלמת עם מזג אוויר מהסרטים וכל האורחים בהן מהודרים ואלגנטיים. הכלה היא מרכז האירוע ומלוות אותה שושבינות יפיפיות, הלא הן חברותיה הטובות שלבושות בשמלות מתקתקות שהיא, הכלה בחרה עבורן.

 

מה המקור?

לא רבים יודעים אך גם ביהדות מנהג השושבינים קיים ומקורו במסורת שאומרת שאל החופה בני הזוג לא צועדים לבד. בניגוד לסרטים המתקתקים נוסח הוליווד, במסורת היהודית צועדים בני הזוג לחופה כאשר הם מלווים בהוריהם. יש כאן מנהג שנותן כבוד להורים ומצד שני מכבד את בני הזוג בנוכחותם של ההורים בנתיב החשוב מכל- הנתיב אל עבר הנישואין. המנהג היהודי הולך ומשתנה כמו דברים רבים וכיום יש חידושים רבים בתחום של שושבינות.

 

לקולקציית השמלות לשושבינות שלנו - לחצי כאן

 

כמנהג המסורת

כלות רבות בוחרות לאמץ את המסורת ההוליוודית ולצרף כשושבינות אל החופה את חברותיהן הטובות. כמו כל בת אדם שפשוט נהנית לראות אנשים אחרים עושים מה שהיא אומרת, נהנות הנאה עצומה הכלות הישראליות להלביש את חברותיהן בשמלות מתקתקות שהן עצמן בחרו עבורן. זוהי הזדמנות ליצור מראה לא פחות מהורס עבור החברות הכי טובות או במקרה הפחות טוב, מראה שיהרוס את החברה או את החברות, או את שתיהן. שושבינות יכולות להיות בכל גיל על פי העדפת הכלה.

 

 

 

 

 

 

מי עוד מצטרף לחופה?

יש כלות שמצרפות לחופה את האחייניות הקטנטנות של המשפחה שהולכות לפני הזוג ומפזרות פרחים על השביל. המראה מלבב, האימהות גאות והכי חשוב, זה מצטלם נהדר. מעבר לחידוש הזה מנהג השושבינות ידע חידושים נוספים. בני זוג בוחרים לצעוד אל החופה עם חיות המחמד שלהן שמסמלות עבורם את החברות, המסירות ואת האחריות הרבה שהם חשים כלפי הכלב או החתול. כן, עולם החתונות הוא עולם מגוון ומרתק. כל זוג שואף להיות מיוחד ומקורי ובדרך למקוריות ולייחוד רק השמים יכולים להיות הגבול. כלבים בחופה אם כן הם רק חלק מן החידושים שמוצעים כיום לכל זוג שמתחתן.

 

למאמר בנושא תפקיד השושבינה בחתונה - לחצי כאן

לכתבה בנושא עיצוב שמלות כלה - לחץ כאן

 

שמלות לשושבינות

053-9345092