הבת שלך מתחתנת, מזל טוב! את לא צריכה לדאוג בקשר לשמלה שלך, תוכלי למצוא מגוון רחב של שמלות אופנתיות, מודרניות, שיחמיאו לגזרה שלך בלי להוריד מהרשמיות, סגנון וצבע. לעומת הכלה שהשמלה שלה נתפרת לפי המידות המדויקות שלה, השמלה של האימא לרוב נקנה בחנות לשמלות ערב אך צריך לשבת עליה כאילו נתפר עבורה, שאר האורחות גם רצוי שיראו חגיגיות אבל במיוחד האימא של הכלה.

 

שמלות ערב לאמהות - הקולקציה החדשה - לחץ כאן

 

רמת הרשמיות צריכה להיות לפי רמת האירוע, כך שאם הכלה לובשת שמלה בסגנון נשף וכפפות, את צריכה לנסות להשוות את רמת הרשמיות על ידי לבישת משהו רשמי, זה לא אומר שאת צריכה ללבוש שמלה עם נצנצים, או עשויה מסאטן, קטיפה עם אבני חן. יש מלא שמלות יפות רשמיות. האידיאל הוא שהאימא תשאף להתאים עצמה לקונספוט ולאווירה של החתונה. כאשר בוחרים את השמלה של אם הכלה צריך לקחת בחשבון, את העונה, רשמיות ועצם היותה בעלת האירוע. אם השמלה תתאים לשמלה של הכלה בחלק של המסיבה הוא לבחירת הכלה בלבד.

 

 


 

שמלות ערב לאמהות

 

אימהות מהזן החדש

 יש כלות שמעדיפות שהאימהות שלה ושל החתן ילבשו שמלות דומות, כללי התנהגות בחתונה מודרנית קובעים שיש לתת לאימא לבחור בעצמה את השמלה. בשביל משהו פחות רשמי עליך לבחור שמלה קצרה יותר. הכלה יכולה לבקש שהשמלה תהיה ברמה של הרשמיות של האירוע, או לפחות להתאים את הצבע למסיבת החתונה. שמלות ערב לאמהות מותאמות בדרך כלל גם לשמלת הכלה, לפחות ברמה כזאת או אחרת.

אמא עכשיווית לא תלבש שמלה שאימא יותר מיושנת. כיום, ישנם סגנונות רבים לשמלות, קולר וסטרפלס. שמגיעים לבחור שמלה האפשרויות הן אינסופיות. אין צורך יותר להיתפס בשמלות מסורתיות.

 

השאלה החשובה שעולה היא "איזה צבע"?

יש הרבה אפשרויות. החוק היחיד הוא שזה לא מוריד מהייחודיות של השמלת כלה או דומה לצבע שלה. לפי המסורת, עדיף להמנע מצבע שנהב, שמפנייה וסוגיהם, הרבה מתווכחים על הצבע השחור שפחות חגיגי, לעומת זאת שחור זה קלאסי, מהודר ורשמי, עכשיו גם אדומים הם פופולארים. השאלה הגדולה היא מה יש לכלה להגיד, אם לא אכפת לה שאת תהיי עם צבעים צועקים אז לכי על זה, הכי חשוב להתאים את הצבע לצבע העור שלך, מתאים לגילך ומתאים לשאר השמלות של המשפחה הקרובה.

כשמזמינים את השמלה רצוי לבוא עם התמונה של הכלה עם שמלת הכלה (אם הכלה בעצמה לא באה איתך) כדי לבחון התאמה.

 

למאמר בנושא שמלות מיוחדות לשושבינות - לחצי כאן

למאמר בנושא שמלות ערב מידות גדולות - לחצי כאן

 

 

053-9345092