שמלות כלה מעסיקות כלות רבות הרבה לפני החתונה עצמה ולעתים הרבה לפני הצעת הנישואין. לא זו בלבד אלא שלא חסרים סיפורים על בנות שמתכננות את שמלת הכלה שלהן הרבה לפני שהכירו את בחיר ליבן. כן, שמלת הכלה היא ללא ספק דבר טעון שאומר הרבה על הכלה המיועדת והמיוחדת. בחירת שמלת הכלה היא תהליך ארוך ומפרך שבו הכלה מגיעה עם רעיון משלה לגבי השמלה החלומית ובמרבית המקרים משתכנעת אט אט ובעזרת רגישותו הרבה של המעצב שהשמלה הנכונה עבורה היא לאו דווקא זו שעליה חלמה.

 

החלום ושברו

כן, בחירת השמלה עוסקת לרוב בזניחת החלום ושברו ומעבר למציאות שטופחת על פני הכלות הייעודיות. כולנו בילדותנו חלמנו על שמלות קצפת מסוכרות וככל שהתבגרנו השתנה החלום והתעצב על פי הטעם האישי. משום כך כיום מבחר דגמי השמלות הוא עצום ומשתנה על פי תקציב, סגנון, עונות השנה, וכמובן מבנה הגוף. שמלה שתתאים לאחת עלולה לא להחמיא לאחרת  ומשום כך יש להצטייד בלא מעט ראש פתוח לקראת בחירת השמלה.

 

מבחר עצום

כלות יכולות למצוא מגוון עצום של שמלות. מבחינת סוג הבד קיימות שמלות עם בדי סטן מבהיקים שיתאימו בדרך כלל לכלות החטובות והגבוהות. לכלות מלאות יותר ניתן להציע את השמלות עם הבדים הנשפכים שיחמיאו היטב לגזרתן. יש שמלות כלה בסגנון קשירה ויש כאלה שנטולות כתפיות, הלא הן שמלות הסטרפלס.
 

 

 

סוגים שונים של שמלות כלה

 


 מציאת הדגם המתאים תיעשה בדרך כלל על ידי סיעור מוחות משולב של המעצב, הכלה והחברה הטובה שבאה אתה למדידת השמלה.

 

קצפת או מוקה

יש שמלות קצפתיות בניחוח של פעם שתמיד מבוקשות ולעומתן שמלות סקסיות וחושניות יותר. כלות יכולות למצוא שמלות בעיצוב מודרני עכשווי ולעומתן שמלות קלאסיות נסיכיות. גם מבחינת סקלת הצבעים יש כיום מגוון ובמקום הלבן הבוהק שהכרנו בעבר יש כיום שמלות בצבעי השמנת והאוף וייט ואפילו שמלות צהובות. יש כלות שיעדיפו שמלות ארוכות ונשפכות ולעומתן אחרות יעדיפו שמלות עד לגובה הברך.
כל כלה בוחרת את השמלה שתחמיא לה, תבליט את מה שיש להבליט ותסתיר את מה שיש להסתיר. כך או כך, זהו היום שלך ולכן בשום אופן לא כדאי לבחור שמלה שאינך שלמה אתה.

 

לקולקציית שמלות כלה 2016 - לחצי כאן

 

053-9345092