כיום ישנו מגוון כה רחב של שמלות ערב, עד שקשה מאד לבחור בשמלה אחת מביניהן. בתוך הסוגים השונים של שמלות ערב ניתן למצוא שמלות בעלות קו אחד ויחיד, שמלות בעלות עיטורים בולטים של פרחים או כל טקסטורה ססגונית אחרת, שמלות עם כתף אחת בלבד, שמלות בלון ושמלות עכשוויות של מיטב הטרנדים שיצאו בשנת 2019, השנה הנוכחית. כיום ישנה נישה מאד מסוימת בתחום האופנה שעסוקה רק בעיצוב של שמלות ערב, והדבר ניכר בסגנונות הנהדרים והייחודיים, בהם ניתן למצוא כיום שמלות ערב.
עיצובים שונים של שמלות ערב

אחד מהעיצובים המבוקשים של שמלות ערב מתאפיין בשילוב של מספר מסוים של בדים, ותפירתם דרך התחשבות באופן שבו האור נופל על הטקסטורה המשתנה של כל סוג של בד. בנוסף ישנם עיצובים המדגישים אלמנטים א סימטריים בשמלה, עיצובים של שמלות ארוכות או קצרות, שמלות בעלות שסע עמוק ועוד. מכיוון שהמגוון הרחב יכול להקשות במידה ניכרת על הבחירה, הדבר החשוב ביותר הוא קודם כל להקשיב לגוף שלך, כאשר אין זה סותר את המראה היוקרתי והמרשים שעתיד להתקבל כאשר תלבשי את השמלה.

 

מהי רכישה טובה של שמלת ערב?

כאשר את רוכשת שמלת ערב, עלייך לזכור שתמיד ישנה העדפה להדגיש את האלמנטים החיוביים של גופך, אותם את אוהבת. מעבר לכך אל תחמירי עם עצמך יתר על המידה בשעה בה את מודדת שמלות ערב, כך למשל אל תהיי שלילית בנוגע לפרטים שאינך מחבבת בגופך. שיקול הדעת שלך עשוי להשתבש עקב גישה שלילית שכזו, ויעיב על הניטראליות הנדרשת במהלך בחירת שמלות ערב. בשורה תחתונה, רכישה טובה של שמלת ערב היא רכישה שתאפשר לך ליהנות הן ממראה מרשים ואטרקטיבי והן מרמת נוחיות גבוהה.


כיצד להתאים שמלה לאירועים?

ישנן כמה וכמה אירועים שלרוב יעלו את הצורך לרכוש שמלת כלה, בדרך כלל מדובר בחתונות של קרובי משפחה או חברים מאד קרובים, ולעתים גם מדובר בנשף סיום של הלימודים או בחגיגת השקה מטעם העבודה. חשוב להתאים את השמלה לאופי האירוע, ואם אינך מוצאת שמלה מוכנה מראש שמתאימה לצרכייך ניתן גם לבצע הזמנה אישית אצל מעצב אופנה נחשב.

 לקולקציית שמלות כלה 2019  לשמלות ערב למלוות - לחצי כאן

 

 

שמלות ערב 2019

053-9345092